Arriva Bus Transport Polska
Toruń Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Kontrolingu

Arriva Bus Transport Polska Toruń
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Twój Zakres Obowiązków:

  • Wsparcie Działu Kontrolingu w przygotowywaniu raportów i analiz

Nasze Wymagania:

  • Student/absolwent studiów wyższych z Finansów, Zarządzania, Rachunkowości lub innych studiów pokrewnych
  • Biegła znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Zdolności analityczne

To Oferujemy:

  • Płatny staż (umowę zlecenie na ½ etatu) na okres około 3 miesięcy
  • Możliwości poznania zadań korporacyjnego kontrolingu
  • Współpracę z przyjaznym zespołem
  • W dużej części możliwość pracy zdalnej

ARRIVA BUS

 Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS pod numerem 21693.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie www.arrivabus.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.