Control Process S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Tłumacz polsko - chorwacki

Control Process S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura (telefon, fax, e-mail),
  • Wykonywanie tłumaczeń (pisemne i ustne),
  • Przygotowywanie dokumentów w języku chorwackim i polskim,
  • Kontakt z potencjalnymi klientami,
  • Udział w spotkaniach z partnerami biznesowymi w charakterze tłumacza

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość MS Office,
  • Zaawansowana znajomość języka chorwackiego (warunek konieczny),
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego(warunek konieczny),
  • Umiejętność wyszukiwania informacji,
  • Umiejętność nawiązania kontaktów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność, samodzielność i otwartość,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne,

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy oraz wysokie wynagrodzenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Wsparcie całego zespołu,
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: dzial.hr.krakow@gmail.comw tytule wpisując tytuł ogłoszenia

Prosimy umieścić na aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowychWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, jak i tych prowadzonych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 i 1662)