URBA Sp. z o.o.
Kraków Nie podano
URBA Sp. z o.o. Kraków
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby, która wesprze dział sprzedaży w procesie odbiorowym mieszkań deweloperskich. Praca stacjonarna w Krakowie. Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy:

Urba Project Management Sp. z o.o.

Kraków, ul. Zabłocie 23/25

 Twój zakres obowiązków

·       Pomoc w spotkaniach odbiorowych na budowie

·       Wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji, uzupełnianie dokumentacji, protokołów odbiorowych, koordynacja kalendarza spotkań

·       Bieżąca współpraca z działem sprzedaży

·       Dbanie o pozytywny wizerunek spółki

 Nasze wymagania

·       Mile widziane doświadczenie w pracy w branży deweloperskiej

·       Umiejętność obsługi pakietów MS Office, w szczególności excel

·       Doskonała organizacja i zarządzenie czasem pracy

·       Proaktywne i otwarte podejście do pracy i rozwiązywania potencjalnych problemów

·       Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie