NativeHash
Zdalnie Nie podano
Rekrutacja zdalna
NativeHash Zdalnie
Nie podano
Praca, Staż

NativeHash to agencja influencerów, a dokładniej innowacyjny start-up, który ma w genach nowoczesne rozwiązania AI i wykorzystuje je w kampaniach influencer marketingowych. Tworzymy platformę dla twórców internetowych i za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji dopasowujemy influencera do archetypu marki, co pozwala na szybsze połączenie go z marką, idealne dopasowanie dla niego oferty, a finalnie lepszą współpracę.

Wraz z rozwojem firmy powiększamy nasz zespół i aktualnie poszukujemy stażysty/stażystki do spraw Influencer Marketingu.

Jeśli zatem możesz pochwalić się:

  • lekkim piórem
  • umiejętnością pracy w zespole
  • otwartością na nowe wyzwania
  • studiami (trwającymi lub ukończonymi) na kierunku: marketing, dziennikarstwo, PR, reklama, social media lub im pokrewnymi
  • znajomością rynku influencerów, bieżących trendów oraz mediów społecznościowych

I chcesz wesprzeć nasze działania poprzez:

  • pisanie treści na bloga, stronę internetową oraz social media
  • wsparcie w koordynowaniu kampanii z udziałem influencerów i twórców internetowych
  • pomoc w aktywnym pozyskiwaniu marek i nawiązywaniu współpracy komercyjnej
  • analizowanie wyników i raportowanie swoich działań w obszarze mediów społecznościowych i influencer marketingu
  • współtworzenie i pomoc we wdrażaniu strategii dla efektywnej komunikacji agencji influencer marketingowej

Co możemy Ci zaoferować?

Masz możliwość przetestowania wszystkiego co już wiesz w praktyce i zawsze możesz liczyć na feedback zatrudnionych u nas specjalistów.

A co jeśli czegoś nie wiesz? Nasza w tym głowa by to nigdy nie miało miejsca, dlatego stale możesz liczyć na pełne wsparcie oraz dostęp do platformy kursowej, z której korzystamy.

To połączenie wiedzy i praktyki możesz wykorzystać w swoim dalszym życiu zawodowym. A jeśli podczas stażu okaże się, że Twoja wiedza i umiejętności są dla nas bardzo cenne, chętnie porozmawiamy na temat możliwości zatrudnienia :)

Na start natomiast proponujemy Ci: bezpłatne praktyki lub płatny staż z Urzędu Pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce. Jeśli wolisz pracę zdalną z innej lokalizacji - też będziesz mieć taką możliwość.

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!

Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres jobs@nativehash.io, wpisując w tytule e-maila „Stażyst(k)a ds. influencer marketingu”. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest NativeHash Sp. z o.o. - agencja influencerów znajdująca się pod adresem: Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Aplikuj teraz
Udostępnij stronę

Podobne oferty

LPP S.A.
Gdańsk
Nie podano
Accenture
Warszawa
Nie podano
Green Cell
Kraków
Nie podano