Europak
Bielany Wrocławskie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży - Junior Fragrance Specialist

Europak Bielany Wrocławskie
3500 - 4900zł
Praca
Umowa o pracę

Poszukujesz pracy w ciekawej branży?

Europak sp. z o.o. od 20 lat zajmuje się dystrybucją kompozycji zapachowych w Polsce, jak również na rynki zagraniczne. To nietypowa i prestiżowa branża, w której możesz znaleźć się już dzisiaj - chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robimy? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.eu-pak.pl.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Małuszów

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Biznesowymi
  • Realizacja zadań związanych z budowaniem bazy nowych Klientów oraz ich aktywnym pozyskiwaniem
  • Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Monitorowanie potrzeb Klienta oraz rynku

Nasze oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, lecz nie jest ono niezbędne
  • Zainteresowanie branżą zapachową, kosmetykami oraz branżą beauty będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w formule B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport