Abakon
Kraków Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 maja 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. projektowania i sprzedaży

Abakon Kraków
bezpłatne
Praca
Umowa zlecenie

Jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów na kierunku budownictwo
  • znasz podstawy AutoCada
  • przede wszystkim liczy się dla Ciebie zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie
  • chcesz się uczyć, rozwijać, realizować swoje pasje
  • jesteś nastawiony na sukces
  • liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy
  • masz pomysł na siebie i swoje życie

Ta oferta jest dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

Potrzebujemy osoby, która wsparłaby nasz dział handlowy w różnych zadaniach:

  • pozyskiwanie klientów planujących budowę domów
  • doradztwo przy wyborze sposobu budowy
  • doradztwo przy wyborze projektów
  • pomoc przy tworzeniu projektów
  • tworzenie ofert wstępnych i szczegółowych


Osoby zainteresowane bardzo proszę o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

Podobne oferty

Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków
SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
2 lokalizacje
4650zł +
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij