SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
zagranica Nie podano
Rekrutacja zdalna
SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o. zagranica
4650zł +
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy w młodej firmie która odniosła sukces?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim z ponad 10 – letnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia firm w Niemczech.

Sprawdź -> aplikuj -> do zobaczenia :)

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków - Niemcy

Zakres obowiązków:

przyjmowanie zleceń i kontrola dostaw ładunku do klienta,

pomoc i kontrola w zakresie mocowania ładunków,

aktywna promocja usług poprzez bezpośredni kontakt z klientem,

budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami,

raportowanie aktualnych wyników pracy.

Oczekiwania:

mile widziana znajomość rynku i doświadczenie w branży motocyklowej,

zaangażowanie i dokładność w działaniu,

prawo jazdy kat. B,

komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego

dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie poniedziałek-piątek.

Oferujemy:

wynagrodzenie 3500 zł/netto + premia wydajnościowa + napiwki,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

ubezpieczenie na życie i NNW,

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim,

możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

niezbędne narzędzia pracy,

ciekawa i pełna wyzwań praca,

przyjazna atmosfera współpracy.

Wybierz dogodną dla Ciebie formę aplikowania:

- prześlij CV za pomocą formularza,

- lub zadzwoń na nr 503-663-726 lub 692-586-529 od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 chętnie przedstawimy Ci szczegóły rekrutacji.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma SPC Polska International Sp. z o.o.