Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 sierpnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta

DBR Gdańsk
3000 - 3500zł
Praca
Umowa o pracę

 Marka Redskip.pl jest własnością DBR Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i świadczy usługi wywozu odpadów i gruzu w kontenerach. Redskip zapewnia swoim klientom atrakcyjne ceny usług oraz wygodę obsługi wielu lokalizacji w jednym miejscu.

Zakres obowiązków

- Przyjmowanie zamówień – zarówno telefonicznie jak i mailowo

- Koordynacja zamówień i kontakt z firmami zewnętrznymi

- Zlecanie realizacji zamówień do firm zewnętrznych

- Przygotowywanie ofert

- Telefoniczna/mailowa obsługa klientów

- Rejestracja zamówień w programie

- Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb

- Budowanie pozytywnych relacji

Wymagania:

- Dobra organizacja pracy, sumienność odpowiedzialność i poczucie humoru

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- Komunikatywność, poprawność i płynność językowa

- Samodzielność

Oferujemy

- Wynagrodzenie 3000-3500 zł brutto

- Umowę o pracę (lub inną formę – wedle preferencji)

- Pracę w stałych godzinach z możliwością dopasowania i zmian przedziałów (7-15; 8-16; 9-17)

- Przyjazną, wręcz domową atmosferę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."