MOK YOK IT
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 marca 2018. Zobacz aktualne

Programista baz danych (DWH)

MOK YOK IT Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Programista baz danych (DWH) to stanowisko, wymagające od kandydata zarówno samodzielności jak i umiejętności pracy w zespole. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy projektowanie i rozwijanie hurtowni danych, przy wykorzystaniu samodzielnie lub zespołowo przygotowanych procesów ETL. Spotkasz się tutaj z profesjonalnym podejściem do zarządzania danymi oraz cyklem życia danych od źródeł po systemy klasy Business Intelligence.

Twoje przyszłe zadania:

  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL
  • Projektowanie i rozwój Hurtowni Danych
  • Analiza systemowa i biznesowa źródeł danych
  • Modelowanie danych i udostępnianie ich biznesowi

Oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z hurtowniami danych i procesami ETL
  • Doświadczenie lub zainteresowania związane z Apache Kafka i Talend
  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL i IBM DB2
  • Znajomość narzędzi analitycznych (najlepiej IBM Cognos)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz systemu Jenkins

Oferujemy:

  • Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed)
  • Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • Owoce w kuchni i Play Station w pokoju odpoczynku
  • Realizację swoich pasji i pomysłów
  • Biuro w samym centrum Wrocławia