Prawnik - Zamówienia Publiczne

Praca
Kraków
nie podano

Zakres obowiązków:

  • analiza treści dokumentacji postępowań - ogłoszenia o zamówieniu, specyfikacja istotnych warunków zamówienia, projektów dotyczących Zamówienia
  • przygotowanie opinii prawnych z wykonanych analiz zawierających istotne wnioski i zlecenia, informacje o Zamówieniu oraz wymagania na poszczególne etapy składania ofert dotyczące Zamówienia
  • przygotowanie propozycji wniosków i zapytań do Zamawiającego w zakresie Zamówienia
  • przygotowanie innych niezbędnych dokumentów w ramach procedury udzielania Zamówień lub opiniowanie dokumentów przygotowanych przez firmę na potrzeby Zamówienia
  • ocena formalno-prawna ofert lub wniosków o dopuszczanie do udziału w postępowaniu
  • bieżące konsultacje i analiza wezwań do złożenia wyjaśnień /lub uzupełnień ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
  •  doradztwo i konsultacje w zakresie jakości i formy składania dokumentów zawiązanych z postępowaniem
  • weryfikacja oraz akceptacja pism / zapytań
  • analiza działań i zaniechań Zamawiającego pod kątem zasadności składania odwołań do KIO,
  • przygotowywanie dokumentów w ramach postępowań przed KIO i reprezentacja przed KIO.

Poszukiwane kompetencje:

  • wyższe prawnicze (zdany egzamin na aplikację lub rozpoczęta aplikacja będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych (doświadczenie w postępowaniach przed KIO będzie dodatkowym atutem), prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, znajomość regulacji FIDIC będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość programów : MS Office, Lex, Legalis lub podobne
  • dyspozycyjność
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu, otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz