Grupa ENERIS
Warszawa Rolnictwo / Ochrona Środowiska
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 lipca 2021. Zobacz aktualne

Praktyki w Dziale Kontraktów Publicznych

Grupa ENERIS Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż

Praktyki letnie w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • Monitorowanie rynku przetargowego
  • Wyszukiwanie aktualnych ogłoszeń przetargowych
  • Korespondencja w bieżących postępowaniach
  • Aktualizacja statusów przetargowych
  • Weryfikacja warunków umownych
  • Aktualizacja kompletności dokumentacji przetargowej
  • Uzupełnianie bazy danych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność analizy danych
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo - warunek konieczny

Zapraszamy studentów kierunków Prawo, Ekonomia, Administracja lub pokrewnych do zgłaszania się na praktykę studencką do biura głównego ENERIS. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy Twoje pozytywne nastawienie i chęć do nauki!

CO OFERUJEMY:

  • Zdobycie praktycznej wiedzy w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Współpraca z doświadczonym zespołem i wsparcie Opiekuna przez cały okres trwania praktyk
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość kontynuacji współpracy po okresie Praktyk- chcemy, żebyś został/a z nami na dłużej!