Praca dla studenta - Wsparcie Obsługi Sprzedaży

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 czerwca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Warszawa
do 2500zł

Telewizja Polska S.A. oferuje zadania dla studenta jako

Wsparcie Obsługi Sprzedaży

w Biurze Handlu i Współpracy Międzynarodowej


Dołącz do nas na 3 miesiące działań operacyjnych, polegających na:

 • realizacji zamówień i przygotowaniu wysyłki do klientów indywidualnych i firm,
 • kompletowaniu zamówień, ich przeliczeniu, pakowaniu,
 • sprawdzeniu zgodności wysyłek z zamówieniem,
 • wystawianiu dokumentów,
 • wydawaniu towarów z magazynu,
 • sprawnym i terminowym przyjmowaniu towarów/zwrotów do magazynu wyrobów gotowych,
 • zapewnieniu prawidłowego obiegu dokumentacji,
 • wsparciu wysyłki towarów w sprzedaży internetowej.


Oczekujemy:

 • dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excela),
 • rzetelności i skrupulatności,
 • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 • statusu studenta,
 • gotowości do podjęcia zadań od zaraz, dostępności w godz. 8-16, bez weekendów.


Oferujemy:

 • 3 miesięczny płatny staż, z zaświadczeniem na uczelnię,
 • wczesne doświadczenia zawodowe w Biurze Handlu i Współpracy Międzynarodowej największej telewizji w Polsce,
 • bardzo dobrą atmosferę i otoczenie profesjonalnego zespołu.


Zapraszamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@tvp.pl w terminie

do 07.05.2018 r. W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji „Magazyn/G”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


W CV niezbędne jest umieszczenie JEDNEJ z poniższych klauzul. Zgłoszenia bez wybranej klauzuli NIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ wykorzystywane do celów rekrutacji po 25 maja 2018 r.


Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane w procesie rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej jak również w innych/przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przekazanych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej, prowadzonej przez Telewizję Polską S.A. oraz w innych procesach rekrutacji, prowadzonych przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.), przez okres maksymalnie 12 miesięcy od daty przekazania danych.”.


Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane jedynie w procesie rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 „Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przekazanych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej, prowadzonej przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

________________________________________________________________________

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Telewizja Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Woronicza 17, 00-999 Warszawa.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe zostaną wykorzystane na potrzeby rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej a następnie umieszczone w bazie rekrutacyjnej Telewizji Polskiej S.A. bądź usunięte po zakończeniu tego procesu rekrutacyjnego - zgodnie ze złożoną przez Pana/Panią deklaracją.

Ma Pan/Pani prawo do wglądu do treści swoich danych, możliwość ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do stosownego organu nadzorczego.

Przekazanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji.

Usunięcie danych nastąpi po wycofaniu przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych lub wniesieniu żądania usunięcia danych a także po zakończeniu rekrutacji na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej lub po upływie okresu maksymalnie 12 miesięcy od daty przekazania danych, o ile dane zostały powierzone w celu wykorzystania również w innych procesach rekrutacji niż rekrutacja na staż do Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej, prowadzonych przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. W celu realizacji procesu usunięcia danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie należy przesłać informację na następujący adres: rekrutacja@tvp.pl .”

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×