Smart MBC
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 lipca 2018. Zobacz aktualne

New business manager

Smart MBC Poznań
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Agencja content marketingu i copywritingu - ContureszukaNew Business Managera.

Samodzielne budowanie relacji z klientami i zarządzanie procesem sprzedaży to dla Ciebie codzienność?

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz koordynowaniu projektów dla klientów?

Realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe i umiejętnie pozyskujesz nowych klientów?

3 razyTAK? Czytaj dalej!

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

-masz min. 2 letnie doświadczeniena pokrewnym stanowisku w agencji reklamowej/ interaktywnej/ marketingowej- warunek konieczny,

- lubisz ambitne zadania i wytrwale dążysz do celu,

- masz doświadczenie w przygotowaniu ofert, negocjacjach i budowaniu długofalowych relacji z klientami,

- cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność.

- wiesz jak skutecznie zarządzać zespołem.

Co możemy Ci zaoferować?

- umowę o pracę,

- pracę zdalną w wybrane dni,

- atrakcyjny system prowizyjny,

- udział w współtworzeniu strategii marki,

- wyjścia i wyjazdy integracyjne,

- dawkę nowej wiedzy z zakresu content marketingu i SEO copywritingu,

- dalszy rozwój kariery wg. wewnętrznych struktur i budowanie własnego zespołu;

- pracę w gronie przyjaznych i kreatywnych osób z wykorzystaniem nowych narzędzi oraz technologii #lubimy automatyzację.

Gotowy na wyzwanie?Czekamy na Twoje CV!

Aplikuj:kontakt@conture.pl