MHC Mobility
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży/Junior Sales Support

MHC Mobility Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jesteś osobą chcącą rozwijać swoje kompetencje zawodowe w międzynarodowym środowisku? 

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś zorientowany na wyniki, dobrze się komunikujesz i chcesz nauczyć się pracy w dziale sprzedaży? 

Szukamy właśnie Ciebie!


Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży / Junior Sales Support.


Oferujemy możliwość skorzystania z karty Multi Sport, prywatnej opieki medycznej, z dofinansowania do nauki języka angielskiego. 

Aplikuj już dziś! 


Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i kwalifikacja potencjalnych klientów;
  • Umawianie spotkań dla działu handlowego (tel., email, social media);
  • Obsługa CRM;
  • Przygotowywanie kalkulacji;
  • Zarządzanie procesem pozyskania klienta;
  • Administracja dokumentacją.

Oczekujemy dyspozycyjności minimum 35 godzin w tygodniu.


Podobne oferty

Doradca klienta ds. technologii chmurowych z językiem niemieckim
Eduexpress8000 - 12000zł
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij