Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 czerwca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Warszawa
nie podano

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych podjęciem współpracy jako

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych

w Zespole ds. Sprzedaży Internetu Biura Reklamy


Zapraszamy do młodego i profesjonalnego zespołu pasjonatów mediów. Zaczniesz od poznania naszych produktów i aktywnego wsparcia codziennych zadań handlowców. W praktyce zweryfikujesz i poszerzysz swoją wiedzę o rynku mediów interaktywnych i telewizyjnych oraz będziesz miał wpływ na rozwój oferty reklamowej TVP.


Główne zadania:

 • wsparcie zespołu w przygotowaniu ofert reklamowych (zebranie informacji, wycena),
 • uczestnictwo w procesie sprzedaży (spotkania z klientami),
 • wsparcie procesów obsługi klientów (korespondencja),
 • monitorowanie i rozliczanie kampanii reklamowych,
 • analizowanie danych rynkowych.


Wymagamy ogólnej znajomości specyfiki reklamy internetowej i rynku mediowego, oraz

 • chęci rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy,
 • dobrej znajomości Microsoft Office, szczególnie PowerPoint,
 • optymizmu życiowego i zaangażowania w działanie,
 • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 • sumienności i odpowiedzialności.


Mile widziane będą:

 • znajomość języka angielskiego (B2),
 • wyższe wykształcenie lub status studenta.Oferujemy:

 • realizację wyzwań zawodowych w największej telewizji w Polsce, przy nowoczesnych projektach TVP VOD, TVP Sport, etc. - w ramachwspółpracy na umowę zlecenie,
 • udział w projektach łączących działania w tradycyjnej telewizji i Internecie,
 • ciekawe/ambitne zadania przy produkcie: dynamicznie rozwijającej się reklamie wideo, mobile,
 • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji.Na aplikacje (CV) czekamy pod adresem rekrutacja@tvp.pl, do 15 maja 2018.

W tytule e-maila prosimy podać kod referencyjny „MLODSZY SPEC SPRZEDAZ/G”.


W CV niezbędne jest umieszczenie JEDNEJ z poniższych klauzul. Zgłoszenia bez wybranej klauzuli NIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ wykorzystywane do celów rekrutacji po 25 maja 2018 r.


Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych jak również w innych/przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przekazanych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych, prowadzonej przez Telewizję Polską S.A. oraz w innych procesach rekrutacji, prowadzonych przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.), przez okres maksymalnie 12 miesięcy od daty przekazania danych.”.


Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane jedynie w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach przekazanych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych, prowadzonej przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

_________________________________________________________________________________________________

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Telewizja Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Woronicza 17, 00-999 Warszawa.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe zostaną wykorzystane na potrzeby rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych a następnie umieszczone w bazie rekrutacyjnej Telewizji Polskiej S.A. bądź usunięte po zakończeniu tego procesu rekrutacyjnego - zgodnie ze złożoną przez Pana/Panią deklaracją.

Ma Pan/Pani prawo do wglądu do treści swoich danych, możliwość ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do stosownego organu nadzorczego.

Przekazanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji.

Usunięcie danych nastąpi po wycofaniu przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych lub wniesieniu żądania usunięcia danych a także po zakończeniu rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych lub po upływie okresu maksymalnie 12 miesięcy od daty przekazania danych, o ile dane zostały powierzone w celu wykorzystania również w innych procesach rekrutacji niż rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Interaktywnych, prowadzonych przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. W celu realizacji procesu usunięcia danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie należy przesłać informację na następujący adres: rekrutacja@tvp.pl .”

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×