Marketing Investment Group
Kraków Moda / Odzież
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 lipca 2018. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Marketing Investment Group Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa niemieckojęzycznych klientów sklepu internetowego Sizeer,
  • monitorowanie zamówień dokonywanych przez klientów,
  • współpraca z wewnętrznymi jednostkami oraz Partnerami MIG,
  • tłumaczenie tekstów na język niemiecki.

Oczekiwania:

  • doskonała znajomość języka niemieckiego,
  • biegła obsługa komputera w zakresie Internetu i pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziana:

  • Znajomość rynku e-commerce,
  • Znajomość języka angielskiego.

Więcej podobnych ofert na stronie:praca z językiem niemieckim