Comp S.A.
Warszawa Nie podano

Młodszy Specjalista ds. Finansowych | Dział Operacji Finansowych

Comp S.A. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

·      Przygotowywanie podstawowych analiz finansowych,analiza danych związanych z operacjami bankowymi;

·      Obsługa przelewów w tym realizacja przelewów wychodzących, korekty, zwroty, ewidencja wpływów;

·      Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi;

·      Prowadzenie windykacji, w tym przygotowywanie wezwań do zapłaty;

·      Współpraca z handlowcami  w zakresie monitoringu i spływu należności.

Nasze wymagania:

·      Wykształcenie wyższe (licencjat), preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, bankowość, ekonomia;

·      Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym;

·      Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;

·      Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

·      Zaangażowanie, dbałość i profesjonalizm w podejmowanych działaniach;

·      Gotowość do pracy stacjonarnej;

·      Chęć rozwoju w obszarze finansów przedsiębiorstw.

Mile widziane:

 ·      Znajomość systemów ERP oraz elektronicznego obiegu dokumentów.

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);

·      Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

·      Pakiet benefitów.

Benefity:

·      Pakiet Medyczny – finansowany 100% przez Pracodawcę;

·      Dofinansowanie szkoleń i kursów;

·      Dofinansowanie do Karty Multisport;

·      Spotkania integracyjne;

·      Dyżury lekarza w biurze;

·      Pikniki rodzinne;

·      Możliwość dołączenia do programu Wspieramy Pasje.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@comp.com.pl wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, a wykraczających poza ramy, określone przepisami prawa. Niniejsza zgoda dotyczy postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ofercie pracy. Jednocześnie informuję, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Administratora Danych tj. Comp S.A. z siedzibą w Warszawie. Kandydatury bez tej adnotacji nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.