Wave Europe sp. z o.o.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 lipca 2021. Zobacz aktualne

IT Researcher

Rekrutacja zdalna
Wave Europe sp. z o.o. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • współprowadzenie wraz z Senior Rekruterem projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (Deweloperzy, Testerzy, Project Managerowie)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search na linkedin i innych portalach
  • selekcja i analiza profili kandydatów
  • budowanie bazy kandydatów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami (zaangażowanie kandydatów w proces rekrutacji, przekazywanie informacji na temat procesu rekrutacji, etapów, feedbacku)
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na wybranych portalach

To stanowisko dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji
  • orientujesz się w branży IT i znasz terminologię IT (języki programowania, itp.)
  • lubisz mieć kontakt z ludźmi i z łatwością nawiązujesz nowe znajomości
  • masz głowę pełną pomysłów, lubisz szukać i testować nowe rozwiązania, a do tego nie boisz się wyzwań ;)
  • posiadasz zdolności analityczne, a praca z dużą ilością danych i informacji to coś co lubisz
  • dobra organizacja, skrupulatność i wytrwałość to Twoje mocne strony
  • swobodnie piszesz i rozmawiasz w języku angielskim (min. B2)
  • posiadasz własny komputer, który możesz wykorzystać do pracy

 W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (nawet 100%)
  • pomoc w zdobyciu doświadczenia i rozwój w obszarach Rekrutacji i Sprzedaży oraz dołączenie do doświadczonego, kameralnego i zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • przestrzeń do testowania nowych rozwiązań oraz miejsce, gdzie Twoje zdanie będzie się liczyć