Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 maja 2020. Zobacz aktualne

Asystent/ka w Dziale Sprzedaży

VandO Warszawa
4000zł +
Praca
Umowa o pracę

Dla naszego klienta - firmy z branży produkcji i dystrybucji mrożonych warzyw i owoców, poszukujemy astystenta/ki w dziale sprzedaży w warszawie

Zakres obowiązków

  • realizowanie polityki handlowej firmy;
  • uczestnictwo w polskich i zagranicznych targach branżowych oraz delegacjach;
  • przygotowanie dokumentów handlowych i nadzór nad ich obiegiem;
  • współpraca z fabrykami, kontrahentami i klientami w Polsce i za granicą;
  • bieżącą obsługa biura - realizacja zaopatrzenia biurowego, zakupy biletów, bukowanie hoteli;
  • realizacja działań marketingowych w social mediach i na stronach internetowych;
  • prowadzenie prostych analiz rynku i zmieniających się cen;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • dobra znajomość programów Excel, Power Point, Word - warunek konieczny;
  • prawo jazdy - warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny;
  • wysokie umiejętności organizacyjne;
  • łatwość w komunikowaniu się i nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży zagranicznych i delegacji;
  • otwartość, dynamizm w działaniu, proaktywna postawa,szczerość;
  • mile widziana znajomość branży;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, po trzymiesięcznym okresie próbnym;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dogodne warunki finansowe: stała pensja + nagrody i premie;
  • szkolenia i możliwość rozwoju;
  • pracę niewielkim zespole (jesteśmy firmą rodzinna)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VandO sp. z o.o. ,z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest VandO sp z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Ogrodowa 37/24, 00-873 Warszawa. Firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000795794, NIP 9512485790, REGON 383519952, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.