Asystent/ka w Dziale Sprzedaży

Praca
4000zł +
Warszawa

Dla naszego klienta - firmy z branży produkcji i dystrybucji mrożonych warzyw i owoców, poszukujemy astystenta/ki w dziale sprzedaży w warszawie

Zakres obowiązków

  • realizowanie polityki handlowej firmy;
  • uczestnictwo w polskich i zagranicznych targach branżowych oraz delegacjach;
  • przygotowanie dokumentów handlowych i nadzór nad ich obiegiem;
  • współpraca z fabrykami, kontrahentami i klientami w Polsce i za granicą;
  • bieżącą obsługa biura - realizacja zaopatrzenia biurowego, zakupy biletów, bukowanie hoteli;
  • realizacja działań marketingowych w social mediach i na stronach internetowych;
  • prowadzenie prostych analiz rynku i zmieniających się cen;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • dobra znajomość programów Excel, Power Point, Word - warunek konieczny;
  • prawo jazdy - warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny;
  • wysokie umiejętności organizacyjne;
  • łatwość w komunikowaniu się i nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży zagranicznych i delegacji;
  • otwartość, dynamizm w działaniu, proaktywna postawa,szczerość;
  • mile widziana znajomość branży;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, po trzymiesięcznym okresie próbnym;
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dogodne warunki finansowe: stała pensja + nagrody i premie;
  • szkolenia i możliwość rozwoju;
  • pracę niewielkim zespole (jesteśmy firmą rodzinna)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VandO sp. z o.o. ,z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest VandO sp z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Ogrodowa 37/24, 00-873 Warszawa. Firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000795794, NIP 9512485790, REGON 383519952, Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz