Media Narodowe
Warszawa Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 października 2020. Zobacz aktualne

Technik / Realizator TV

Media Narodowe Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o dzieło

Telewizja internetowa "Media Narodowe" poszukuje realizatora studia.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługę mikserów wizji, poprawną realizację programów
  • ścisłą współpracę z wydawcą przy tworzeniu programu
  • utrzymanie powtarzalności realizacyjnej cyklicznych programów
  • pracę z oprogramowaniem vMIX
  • odpowiedzialność za końcowy efekt antenowy programu
  • czynny udział w próbach podczas tworzenia nowych programów
  • realizacje wielokamerowe w technologii greenbox
  • realizacje dźwięku

Oczekujemy:

  • rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi mikserów wizyjnych
  • dyspozycyjności i elastyczności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia kierunkowego
  • gotowości do pracy przy programach informacyjnych i akceptacji wpisanej w nią dyspozycyjności
  • znajomości podstawowych technik oświetleniowych
  • obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość stanowienia części ambitnego zespołu
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Wydawcą Mediów Narodowych jest Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości"