NIS sp. z o.o. sp. k.
Kołobrzeg Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 lipca 2022. Zobacz aktualne

Technik instalacji sieci abonenckiej

Rekrutacja zdalna
NIS sp. z o.o. sp. k. Kołobrzeg
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

Opis oferty pracy:

Grupa NIS jako dynamicznie rozwijające się firmy, realizujące prace w zakresie planowania, budowy i utrzymania sieci dla operatorów telekomunikacyjnych podejmie stałą współpracę – zatrudni na stanowisku:

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z instalacjami abonenckimi TV kablowej

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon,
  • rozwój osobisty, szkolenia,
  • świadczenia dodatkowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.