Allen & Overy
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 marca 2021. Zobacz aktualne

Student/ka w zespole Legal Personal Assistant

Allen & Overy Warszawa
Nie podano
Praca

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko student/ka w zespole Legal Personal Assistant

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu Legal Personal Assistant w pracy związanej ze:

  • skanowaniem, drukowaniem i oprawianiem dokumentów
  • przygotowywaniem dokumentów do wysyłki
  • podstawowymi / prostymi pracami z dokumentami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikatywność
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (praca do godziny 21:30)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazny i wspierający zespół
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – możliwość połączenia pracy z zajęciami na uczelni
  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy zatrudnieniu w oparciu o umowę zlecenie
  • Dogodne miejsce pracy – nowoczesne biuro w kompleksie Browary Warszawskie

Ze względu na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, cały proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony w formie zdalnej.

Kolejne etapy rekrutacji to:

  • selekcja nadesłanych dokumentów
  • rozmowa weryfikująca znajomość języka angielskiego
  • rozmowa z koordynatorem zespołu

Powyższe etapy procesu rekrutacyjnego odbędą się w formule on-line. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wybranym kandydatom.

W międzyczasie zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, aby zobaczyć jak wygląda praca w A&O od kuchni.