Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
Gdańsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Inwestycji Strefowych

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Kim jesteśmy ?

  • Działamy na rzecz wzrostu gospodarczego regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków
  • do rozwoju przedsiębiorczości, napływ nowych inwestycji i tworzenia nowych miejsc pracy.
  • Stanowimy część Polskiej Strefy Inwestycji, działając na terenie województwa pomorskiego
  • i kujawsko – pomorskiego. Pełnimy rolę regionalnego centrum obsługi inwestorów i koordynatora udzielania pomocy publicznej.
  • Stawiamy na rozwój innowacyjnej gospodarki i przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem sektora wysokich technologii.
  • Prowadzimy działalność w obszarze szkolnictwa branżowego: inicjujemy porozumienia pomiędzy uczelniami, szkołami, przedsiębiorcami samorządami oraz instytucjami okołobiznesowymi.
  • Zarządzamy Gdańskim Parkiem Naukowo – Technologicznym oraz Bałtyckim Portem Nowych Technologii.

Główne zadania?

  • Pomoc w realizacji  projektów inwestycyjnych.
  • Obsługa spraw administracyjnych.
  • Wsparcie procesów wewnętrznych Spółki.

Czego oczekujemy ?

  • Student/ka IV-go lub V-go roku.
  • Dyspozycyjność.
  • Podstawowej wiedzy z zakresu zwolnień z podatku dochodowego.
  • Znajomości programów pakietu MS Office, w szczególności .
  • Znajomości języka angielskiego .
  • Zdolności analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości i skrupulatności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy ?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną (umowa zlecenie) w prestiżowej firmie z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach (rozwój kompetencji zawodowych).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Dostęp do treści edukacyjnych.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej przestrzeni.

Wymagane dokumenty i oświadczenia ?

  • CV.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.