Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ PRAWA KONKURENCJI I POMOCY PUBLICZNEJ | LSW BIEŃKOWSKI, LASKOWSKI, LEŚNODORSKI, MELZACKI I WSPÓLNICY SP.K.

Program Kariera Warszawa
3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Jesteś studentem III-V roku prawa (udział w organizacjach studenckich, programach stypendialnych lub studia za granicą będą dodatkowym atutem);
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, umiesz pracować w zespole, także pod presją czasu;
  • Jesteś kreatywny, umiesz myśleć analitycznie, angażujesz się w pracę;
  • Dotrzymujesz terminów, do powierzonych zadań podchodzisz obowiązkowo i odpowiedzialnie;
  • Interesujesz się zagadnieniami z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej;
  • Nie boisz się wyzwań, lubisz angażować się w sprawy trudne, ciekawe i precedensowe;
  • Cechujesz się samodzielnością, systematycznością i dokładnością.

CEL STAŻU:

Zachęcamy do odbycia stażu w firmie prawniczej LSW Bieńkowski, Laskowski, Leśnodorski, Melzacki i Wspólnicy, która istnieje od 1998 r.

Blisko 30 prawników w Warszawie i Katowicach wspiera klientów we wszystkich obszarach prawa dla biznesu. Do kluczowych specjalizacji należą: prawo korporacyjne, obsługa inwestycji, nieruchomości, startupy, restrukturyzacja, prawo konkurencji i pomocy publicznej oraz fundusze UE.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole prawa konkurencji i pomocy publicznej, który realizuje własne projekty dla renomowanych klientów polskich i zagranicznych;
  • Naukę pod kierunkiem doświadczonych specjalistek i specjalistów;
  • Możliwość publikacji artykułów na blogu i stronie lsw.com.pl;
  • Swobodę i elastyczność oraz miejsce na własne inicjatywy;
  • Przyjazne biuro na warszawskim Powiślu, z dobrą komunikacją miejską i rowerową.
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy;
  • Możliwość dopasowania dni pracy do zajęć.

Celem stażu jest przygotowanie aplikanta do należytego i samodzielnego wykonywania zawodu adwokata/radcy prawnego.

LSW oferuje swoim stażystom współpracę z młodym i dynamicznym zespołem adwokatów i radców prawnych oraz udział w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów.

Gwarantujemy naukę i doświadczenie w specjalizacji prawa konkurencji i pomocy publicznej, a także możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego pod kierunkiem doświadczonych specjalistów.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Wspieranie prawników LSW prowadzących projekty z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej;
  • Analiza dokumentacji, przygotowywanie materiałów prawnych w danej sprawie;
  • Przygotowywanie projektów pism, umów i porozumień;
  • Przygotowywanie researchów prawnych;
  • Wsparcie działu w bieżącej pracy (np. kontakt z urzędami, organami administracji publicznej, sądami, weryfikacja wewnętrznej dokumentacji, przygotowywanie analiz przepisów i orzecznictwa na potrzeby realizowanych projektów).

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl