Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia
Warszawa Organizacje społeczne / Fundacje
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Sprawny staż - oferty dla osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia Warszawa
3500zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Sprawny staż to ogólnopolski program płatnych staży skierowany do studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami. Staże odbędą się w dużych i uznanych firmach jak Bayer, IKEA, Siemens Healthineers oraz ERGO Hestia. Przedsiębiorstwa te połączyły siły, by stworzyć przyjazne miejsca pracy i pomóc młodym ludziom w rozpoczęciu kariery zawodowej. Organizatorem programu Sprawny staż jest Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia. Łącznie w ramach inicjatywy oferujemy 17 programów stażowych. Aktualne informacje i oferty znajdziesz na stronie www.sprawnystaz.pl.

 Twoje różnorodne zadania:

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własny zakres zadań.

Firmy przygotowały staże wakacyjne w wielu różnych obszarach:

  • IKEA - globalna marka artykułów wyposażenia domu mająca sklepy w ponad 60 krajach. IKEA zorganizuje 3 miejsca stażowe w Warszawie i Jankach pod Warszawą. Oferty dotyczą obszarów związanych z pracą z ludźmi jak: rekrutacja, onboarding, Employer Branding
  • ERGO Hestia - jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, którą tworzy 3 tysiące pracowników, ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm. ERGO Hestia przygotowała 5 staży, w tym staż w obszarze analitycznym(aktuariat, pricing, modelowanie ryzyka, finanse oraz big data), kreatywnym (marketing online, komunikacja, HR), prawnym i technicznym. Oferuje zwrot kosztów zakwaterowania, dzięki czemu stażyści z całej Polski mogą mieszkać i pracować w Sopocie bezpośrednio nad morzem.
  • Siemens Healthineers – wiodący dostawca technologii medycznych z ponad 125-letnim doświadczeniem. Firma zorganizuje staże w 4 różnych działach w siedzibie mieszczącej się w centrum Warszawy, m.in. staż w dziale prawnym, dziale administracji, logistyki i produktowym. Na niektórych stanowiskach istnieje możliwość pracy hybrydowej.
  • Bayer - jeden z największych koncernów chemicznych i farmaceutycznych specjalizujący się w dziedzinach: opieka zdrowotna i rolnictwo. Bayer oferuje 5 staży w formie zdalnej, m.in. w obszarze informatyki, analizy danych i finansów. To okazja do wykorzystania znajomości języka angielskiego, którym pracownicy posługują się na co dzień.

Oferty stażowe znajdziesz na stronie: www.sprawnystaz.pl

Włącz się, jeśli:

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własne wymagania.

  • Aktualne oferty staży dotyczą kierunków: administracja, logistyka, ekonomia, zarządzanie, prawo, prawo w administracji i gospodarce, ubezpieczenia, kierunki techniczne (kierunki powiązane z technologiami medycznymi będą dodatkowym atutem), marketing, psychologia, socjologia, filologia polska, matematyka, statystyka, inżynieria danych, informatyka i ekonometria, finanse i rachunkowość, analityka gospodarcza, mechanika i budowa maszyn, inżynieria oprogramowania, Machine Learning lub pokrewne.
  • Masz otwarty umysł i lubisz się uczyć.
  • Chcesz zdobywać nowe umiejętności, nie boisz się wyzwań.
  • Jesteś dyspozycyjny/a w okresie czerwiec – wrzesień lub dłużej.
  • Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności.

Korzyści ze współpracy:

Sprawdź oferty staży. Każda firma uczestnicząca w programie określiła własne warunki i korzyści.

  • Firmy oferują płatne staże wakacyjne. Jest jeden staż całoroczny dla Młodych Analityków.
  • Wynagrodzeniebrutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł.
  • Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej.
  • Dla chętnych istnieje możliwość relokacji. ERGO Hestia oferuje zwrot kosztów zakwaterowania (Sopot/Gdańsk)!
  • Najlepsi kandydaci mają szansę na kontynuację kariery!
  • Co jeszcze możesz zyskać w programie Sprawny staż? Doświadczenie w cenionej, międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju, bezcennekontakty, przyjazne, otwarte środowisko pracy, udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami, wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

 Zobacz wszystkie oferty i aplikuj na stronie www.sprawnystaz.pl Na CV czekamy do 15 maja 2022r. Nie zwlekaj, rozmowy prowadzimy na bieżąco.

W razie pytań, skontaktuj się z nami!

tel.: 58 555 60 90/ 58 559 46 82

e-mail:fundacja@integralia.pl

Koordynator programu

Agnieszka Zborowska

e-mail: agnieszka.zborowska@integralia.pl