SatAgro Sp. z o.o.
Gdańsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lutego 2022. Zobacz aktualne

Specjalista / specjalistka ds. promocji

Rekrutacja zdalna
SatAgro Sp. z o.o. Gdańsk
4500 - 6000zł
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Zespół SatAgro poszukuje kreatywnej i nie bojącej się wyzwań osoby, która zajmie się promocją firmy i idei, którymi się kierujemy, przede wszystkim w Internecie. Od 2015 r. tworzymy platformę internetową SatAgro (satagro.pl), która umożliwia rolnikom indywidualnym oraz firmom z sektora rolniczego czerpanie korzyści ze zdjęć satelitarnych i szeroko pojętego rolnictwa precyzyjnego, przy jednoczesnym zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko. Do tej pory skupialiśmy się głównie na rozwoju technologicznym (co nie przeszkodziło nam w podpisaniu kontraktów na opiekę nad setkami tysięcy hektarów), dlatego na pewno nie będziesz się nudzić :).

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii komunikacji i promocji marki
  • Tworzenie treści i grafik (przy wsparciu naszej nieocenionej graficzki) dla różnych form marketingu (media społecznościowe, newsletter, blog), w tym publikacji promujących platformę oraz tekstów popularnonaukowych o tematyce rolniczo-satelitarnej
  • Opracowywanie materiałów instruktażowych w formie pisemnej
  • Tworzenie koncepcji i scenariuszy filmów wizerunkowych i instruktażowych oraz ich realizacja
  • Dbanie o spójność w zakresie wizerunku firmy

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość branży rolniczej (szczególnie w zakresie rolnictwa precyzyjnego) lub chęć jej poznania
  • Umiejętność obsługi narzędzi marketingowych
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i pomysłowość, „lekkie pióro”
  • Angielski C1
  • Mile widziane: wykształcenie rolnicze, dobra znajomość programów graficznych, umiejętność montażu materiałów filmowych

Oferujemy:

  • Dużą swobodę
  • Pracę w młodym i energicznym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie realizującej projekty z pogranicza technologii kosmicznych, rolnictwa i ochrony środowiska
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Elastyczne warunki zatrudnienia i czas pracy
  • Wynagrodzenie od 4500 do 6000 zł brutto (na początek)
  • Pracę w biurze na warszawskiej Ochocie i/lub pracę zdalną

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

W zgłoszeniach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w sposób zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uchwalonych w dyrektywie 95/46/WE". Administratorem Twoich danych osobowych będzie SatAgro Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Żwirki i Wigury 93 w Warszawie (02-089)..