Stalesia sp. z o.o.
Kraków Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. promocji

Stalesia sp. z o.o. Kraków
5600 - 8400zł
Praca
Umowa o pracę

Stalesia Sp. z o.o. to firma o wypracowanej pozycji na rynku, działająca w sektorze stalowym i odzieżowym. Ludzie to nasza najwyższa wartość i źródło sukcesów tej firmy. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność. Oferujemy pracę w zgranym zespole z możliwością rozwoju i samorealizacji. Zależy nam bardzo, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję ze swojej pracy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. promocji

OBOWIĄZKI:

  • efektywna realizacja planów marketingowych
  • aktywne działania oraz dbanie o wizerunek firmy na stronach internetowych oraz kanałach social media (Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, TikTok)
  • opracowanie oraz redagowanie treści na strony www oraz social media (zgodnie z zasadami SEO)
  • kreowanie i produkcja materiałów marketingowych takich, jak m.in.: katalogi firmowe, ulotki promocyjne, plakaty, banery oraz szyldy
  • aktualizacja treści strony internetowej
  • marketing szeptany na forach i grupach tematycznych
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji online i social media
  • całościowe opracowywanie kampanii mailingowych, w tym: edytowanie newsletterów oraz analiza efektów
  • nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obszarze marketingu min. 2 lata
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość social media
  • obsługa systemu zarządzania treścią stron internetowych (CMS, WordPress oraz Shoper)
  • znajomość pakietu Adobe na poziomie średniozaawansowanym (Photoshop, Illustrator, Lightroom, Premiere)
  • znajomość pakietu Office na poziomie zaawansowanym (Word, Excel, PowerPoint)
  • umiejętność prowadzenia w zorganizowany sposób wielu projektów jednocześnie
  • „lekkie pióro” w tworzeniu tekstów i artykułów reklamowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, inicjatywa, samodzielność
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia od 5600 zł do 8400 zł brutto
  • dużą samodzielność pracy
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych ambicji zawodowych
  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie