SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lipca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. prawnych

SUPERIOR LOGISTICS Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Superior Logistics, duża, szybko rozwijająca się firma działająca na rynku logistyki transportowej w Europie, USA i Meksyku, otworzyła wakat dla prawnika, który dołączy do naszego przyjaznego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyzsze kierunek prawo lub administracja;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako prawnik;
  • Znajomość prawa korporacyjnego, cywilnego, handlowego, prawa pracy i podatkowego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność oraz inicjatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Do procesu rekrutacji zapraszamy wszystkich osób który biegle posługująm się j. polskim oraz angielskim.

Obowiązki:

  • Sporządzanie dokumentów prawnych (sporządzanie odwołań, wniosków, skarg, oświadczeń itp.);
  • Ocena prawna umów, które mają zostać zawarte, oraz sporządzanie projektów umów;
  • Opracowywanie, wykonywanie i zawieranie umów o pracę, kontraktów; ekspertyzy wewnętrznych (lokalnych) przepisów, instrukcji, zarządzeń itp;
  • Reprezentowanie interesów klienta przed organami rządowymi, innymi podmiotami prawnymi i osobami fizycznymi (udział w negocjacjach, kontrolach);
  • Zapewnienie pomocy prawnej w uzyskaniu niezbędnych licencji dla działalności firmy;
  • Rejestracja (przerejestrowanie) spółek, opracowywanie dokumentów statutowych;
  • Świadczenie pomocy i doradztwa prawnego w sprawach korporacyjnych, kadrowych i innych dotyczących stosunków pracy (w tym z cudzoziemcami);
  • Informowanie klienta o zmianach w przepisach, organizowanie zapoznawania się pracowników klienta z aktami prawnymi.

Oferujemy:

  • Płaską strukture organizacyjną
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Imprezy firmowe, obchody świąt, zajęcia integracyjne
  • Przyjazne i wspierające środowisko, młody zespół
  • Harmonogram pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-18.00 lub 08.00-17.00 w nowoczesnym, przytulnym oraz komfortowym biurze
  • W pełni płatne szkolenia
  • Codzienny poczęstunek, świeże owoce, pyszna kawa i herbata;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie na inicjatywy i pomysły.

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV

Julia +48 500 367 876