Air Liquide
Dąbrowa Górnicza Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Planowania płatny staż w dziale Utrzymania Ruchu

Air Liquide Dąbrowa Górnicza
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

Air Liquide Central East Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia) to działalność w ramach trzech linii biznesowych: Large Industries, Industrial Merchant, Healthcare oraz współpraca z ponad 5000 klientów i wsparcie dla około 2000 pacjentów.

Specjalista ds. Planowania -

płatny staż w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy:Dąbrowa Górnicza

Twoim głównym zadaniem podczas stażu będzie planowanie prac serwisowych na dużych jednostkach produkujących gazy techniczne oraz udział w realizacji tych prac.

Główne zadania i obowiązki:

  • Tworzenie planów prac serwisowych i modernizacyjnych istniejących urządzeń
  • Tworzenie planów serwisowych nowych instalacji
  • Kontakt z wykonawcami prac serwisowych i modernizacyjnych
  • Praca z dokumentami technicznymi i diagramami
  • Opracowywanie raportów z realizacji
  • Praca w systemie wspierającym zarządzanie utrzymaniem ruchu (Maximo)

Wymagania:

  • Status studenta (preferowani studenci ostatnich lat studiów na kierunkach: Mechanika, Energetyka, Automatyka i podobne)
  • Dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google i obsługi komputera, a w szczególności bardzo dobra znajomość Google Sheet, Gmail, Smart Sheet, Doc
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność komunikowania się i współpracy w zespole
  • Wiedza odnośnie planowania napraw oraz konserwacji sprzętu

Oferujemy:

  • Płatny staż min. 6 miesięczny (umowa zlecenie) z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę jako pracownik Air Liquide
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów realnie przekładających się na funkcjonowanie Działu Utrzymania Ruchu
  • Możliwość zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności od doświadczonych pracowników firmy, ekspertów w zakresie Utrzymania Ruchu