Zadbano SA
Zdalnie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 października 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim

Rekrutacja zdalna
Zadbano SA Zdalnie
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Zadbano SAto odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Pracujemy w 14 oddziałach w Polsce. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano SAto firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Miejsce pracy: 100% praca zdalna

Twoje zadania:

  • odbieranie telefonicznych zgłoszeń od Klientów
  • obsługa mailowa zapytań dotyczących przesyłek
  • wyjaśnianie zapytań związanych z cyklem życia przesyłek
  • dbanie o wizerunek firmy budując relacje z Klientami

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka słowackiego (C1) - warunek konieczny
  • komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • mile widzialne doświadczenie w dziale obsługi Klienta

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie
  • praca w 100 % zdalna
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy