Grupa Interia.pl
Kraków Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Grupa Interia.pl Kraków
Nie podano
Praca

Pasjonują Cię media społecznościowe?

Interesujesz się bieżącymi wydarzeniami politycznymi, społecznymi i kulturalnymi?

Jeśli ponadto potrafisz zwizualizować graficznie swoje pomysły - jesteś osobą, której potrzebujemy!

Szukamy, kreatywnego i doświadczonego Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych, który wesprze rozwój naszego portalu.

Zadania jakie będą przed Tobą:

  • redagowanie treści w kanałach social media
  • zarządzanie stronami i profilami
  • współpraca z redakcjami przy tworzeniu atrakcyjnego contentu
  • tworzenie angażujących grafik na potrzeby kanałów social media
  • moderowanie treści i budowanie społeczności
  • analizowanie i raportowanie

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w redagowaniu kanałów społecznościowych
  • może pochwalić się praktyczną znajomością narzędzi do redagowania, planowania, monitoringu i analityki działań w mediach społecznościowych
  • zna zewnętrzne narzędzia do analizy i monitorowania profili
  • sprawnie posługuje się programami graficznymi na potrzeby mediów społecznościowych (Canva, Photoshop i inne)
  • posiada podstawową wiedzę z zakresu narzędzi do obsługi kampanii reklamowych
  • jest dyspozycyjna również w weekendy (dyżury)wyróżnia się kreatywnością, ma głowę pełną pomysłów i na bieżąco śledzi trendy w social mediach

Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy
  • fajne i przyjazne biuro, parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz niepowtarzalny urok Nowej Huty ;)