Grupa Interia.pl
Kraków Media / Sztuka / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Pasjonują Cię media społecznościowe?

Interesujesz się bieżącymi wydarzeniami politycznymi, społecznymi i kulturalnymi?

Jeśli ponadto potrafisz zwizualizować graficznie swoje pomysły - jesteś osobą, której potrzebujemy!

Szukamy, kreatywnego i doświadczonego Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych, który wesprze rozwój naszego portalu.

Zadania jakie będą przed Tobą:

  • redagowanie treści w kanałach social media
  • zarządzanie stronami i profilami
  • współpraca z redakcjami przy tworzeniu atrakcyjnego contentu
  • tworzenie angażujących grafik na potrzeby kanałów social media
  • moderowanie treści i budowanie społeczności
  • analizowanie i raportowanie

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w redagowaniu kanałów społecznościowych
  • może pochwalić się praktyczną znajomością narzędzi do redagowania, planowania, monitoringu i analityki działań w mediach społecznościowych
  • zna zewnętrzne narzędzia do analizy i monitorowania profili
  • sprawnie posługuje się programami graficznymi na potrzeby mediów społecznościowych (Canva, Photoshop i inne)
  • posiada podstawową wiedzę z zakresu narzędzi do obsługi kampanii reklamowych
  • jest dyspozycyjna również w weekendy (dyżury)wyróżnia się kreatywnością, ma głowę pełną pomysłów i na bieżąco śledzi trendy w social mediach

Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy
  • fajne i przyjazne biuro, parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz niepowtarzalny urok Nowej Huty ;)