Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 października 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

AMSO Balice
Nie podano
Praca

Wstęp

Co robimy?

Jesteśmy największą firmą w Polsce zajmującą się sprzedażą komputerów poleasingowych. W związku z dynamicznym rozwojem platformy e-commerce szukamy osób, które wesprą dział digital marketingu w codziennych działaniach promocyjnych.

Kogo szukamy?

Szukamy osób pozytywnie zakręconych na punkcie marketingu. Chcących rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach marketingu internetowego.

Twoje zadania

Na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu będziesz mógł lub mogła uczestniczyć w projektach:

  • Optymalizacji kanału e-mail marketing
  • Tworzyć kontent do mediów społecznościowych
  • Uczestniczyć w rozwoju performance marketingu (Google Ads oraz Facebook Ads)
  • Wesprzeć dział SEO i e-commerce
  • Pisać i publikować treści w mediach i na blogu
  • Współpracować z sieciami afiliacyjnymi
  • Analizować ruch na stronie www i proponować zmiany pod kątem UX
  • Oraz wielu innych :)
Twój profil

Oczekujemy od Ciebie:

  • Ogólnej wiedzy dot. marketingu
  • Znajomości narzędzi marketingowych
  • Minimum sześciu miesięcy doświadczenia w marketingu internetowym
  • Chęci do nauki
  • Pasji do marketingu
  • Zaangażowania
Oferujemy

Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci:

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju wielu kanałów digitalowych
  • Realizację autorskich pomysłów
  • Płynne wdrożenie w zakres obowiązków
  • Brak nudy i monotonii
  • Wynagrodzenie oparte o dowolną formę zatrudnienia (umowa  pracę, kontrakt B2B)
  • System premiowy po okresie próbnym (2 miesiące)

Jesteśmy otwarci na pozytywne osoby, które chcą uczestniczyć w rozwoju platformy e-commerce!

Uważasz, że pasujesz do naszego zespołu? Kręci Cię marketing? Aplikuj śmiało! Czekamy właśnie na Ciebie? :)