Atmoterm S.A.
Opole Rolnictwo / Ochrona Środowiska
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Efektywości Energetycznej i OŚ

Atmoterm S.A. Opole
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Główne zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji i analiz technicznych z zakresu efektywności energetycznej (m.in. audyty efektywności energetycznej, audyty energetyczne) i ochrony środowiska
  • wykonywanie analiz i obliczeń energetycznych lub środowiskowych
  • współpraca z Klientem w ramach realizowanych projektów
  • przeprowadzanie wizji lokalnych
  • uczestniczenie w pozyskiwaniu Klientów i poszerzaniu współpracy z obecnymi Klientami firmy

Zapraszamy osoby:

  • z wykształceniem wyższym technicznym w dziedzinie energetyki, efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii lub kierunków pokrewnych (ochrona środowiska, energoelektronika, termodynamika, technika cieplna itp.)
  • wykazujące się umiejętnością logicznej analizy danych
  • zaangażowane, komunikatywne, odpowiedzialne
  • otwarte na poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności
  • posiadające prawo jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów energetycznych i tworzeniu dokumentacji
  • wiedza na temat pomocniczych procesów produkcyjnych występujących w przedsiębiorstwach
  • doświadczenie w zakresie obsługi oprogramowania typu: CERTO, ArCADia, Audytor OZC, inne pokrewne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, do karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia