Eryk Development
Kraków Nie podano
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 lipca 2022. Zobacz aktualne

Przedstawiciel Handlowy - APLIKACJA TESTOWA

Eryk Development Kraków
Nie podano
Praca

Jesteśmy jednym z wiodący importerów produktów zaopatrującym wszystkie znaczące hurtownie instalacyjne na terenie całej Polski. Dostarczamy szeroki asortyment produktów wykorzystywanych do budowy, a także łączymy się z ludźmi dostarczając im wynikającej z naszego doświadczenia wiedzy i fachowej porady.

Opis stanowiska:

W ramach tego stanowiska będziesz odpowiedzialny za:

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Reprezentowanie firmy oraz udział w targach branżowych,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Analizowanie sprzedaży na obsługiwanym regionie,

  • Planowanie oraz raportowanie.

Czego oczekujemy:

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,

  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celów,

  • Znajomość środowiska MS Office,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Silna motywacja do pracy,

  • Zdecydowanie, pewność siebie, sprawne podejmowanie decyzji, zaangażowanie we wszystkie podejmowane działania,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży,

  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

  • Interesującą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywanie pracy na ww. stanowisku.