Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 czerwca 2019. Zobacz aktualne

Projektant wzornictwa przemysłowego

Green Cell Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Kilka słów o nas:

Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie. Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.

Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Opis stanowiska

Jesteś studentem kierunku związanego z wzornictwem przemysłowym lub architekturą?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie pracując w zespole specjalistów Green Cell?

Jeśli tak - zapraszamy Cię na płatny, wakacyjny staż!

GREEN IT ON!

Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowywaniem koncepcji wzorniczych nowych produktów;
  • przygotowywaniem modeli 3D;
  • przygotowywaniem prototypów (m.in. w oparciu o technologie druku 3D)
  • współpracą z konstruktorami oraz elektronikami;
  • tworzeniem prezentacji koncepcji produktów.

Kwalifikacje

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • ukończonych (lub w takcie studiów) na kierunku wzornictwa przemysłowego lub architektury;
  • znajomości zasad projektowania;
  • poczucia estetyki, kreatywności;
  • umiejętności obsługi programów do grafiki 3D lub/i CAD;
  • samodzielności w wykonywaniu zadań;
  • chęci rozwoju.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • pracę wśród młodych, ambitnych ludzi, którzy znają się na rzeczy;
  • nieformalną atmosferę pracy;
  • możliwość zrelaksowania się podczas gry w tenisa stołowego lub na PlayStation.
  • dużą dawkę witamin dostarczanych dzięki owocowym wtorkom.

Przyjdź na staż i zostań na dłużej!

Staż będzie trwał 2 lub 3 miesiące – w zależności od Twojej dyspozycyjności. Startujesz 1 lipca!

Po doświadczeniu stażowym istnieje możliwość zatrudnienia na pełen etat.

Nie wahaj się - GREEN IT ON!

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Prześlij do nas swoje CV wraz z portfolio. Po zapoznaniu się ze wszystkimi aplikacjami wybranych kandydatów zaprosimy do udziału w pierwszym etapie rekrutacji – będzie on polegał na wykonaniu zadania rekrutacyjnego.

Po dokonaniu oceny projektów wybrane osoby zaprosimy na spotkanie face to face.

Masz ochotę lepiej nas poznać?

Jeśli tak, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową, znajdziesz ją tutaj - https://greencell.global/pl/praca

A jeżeli chcesz zobaczyć nasze biuro jeszcze przed spotkaniem rekrutacyjnym zapraszamy Cię na wirtualny spacer po naszym super-nowoczesnym biurze: znajdziesz go na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia,

Dział HR