Prawnik – Prawo ochrony środowiska (biuro we Wrocławiu)

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 września 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Wrocław

Olesiński & Wspólnicy to nowoczesna, polska firma doradcza oraz grupa firm uzupełniających zakres usług doradczych. Na rynku od 2005 roku, aktualnie ponad 80 doradców, 4 miasta w Polsce, stale rozwijająca się sieć relacji z Partnerami w kraju oraz Partnerami zagranicznymi.

Świadczymy usługi Klientom z różnych sektorów gospodarki, oferując kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach prawa oraz szeroką wiedzę branżową.

Do zespołu zajmującego się doradztwem prawnym w zakresie prawa ochrony środowiska i obsługą projektów inwestycyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prawnik – Prawo ochrony środowiska

(biuro we Wrocławiu)


NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO:

| studentów i absolwentów studiów prawniczych, zainteresowanych tematyką ochrony środowiska


OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

| znajomości przepisów prawa, w szczególności z zakresu szeroko rozumianego prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego, administracyjnego, jak również cywilnego i gospodarczego,

| bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej,

| wysokiej motywacji do pracy i rozwoju zawodowego,

| elastyczności, umiejętności pracy przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,

| umiejętności pracy w zespole i doskonałej organizacji pracy.


KANDYDATOM OFERUJEMY:

| możliwość bezpośredniej współpracy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami,

| przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

| możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,

| pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, zajęcia językowe).Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

rekrutacja-wro@olesinski.com

z dopiskiem w tytule wiadomości „Prawnik ochrona środowiska - Wrocław”.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV i formularzu aplikacyjnym) przez administratora danych Olesiński i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław), w celu prowadzenia obecnych procesów rekrutacyjnych – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie..”