Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 września 2021. Zobacz aktualne

Prawnik/ In-house Lawyer

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, ładowarki USB, a także urządzenia związane z elektromobilnością. 

Zespół Prawny składa się już z kilku osób i nadal dynamicznie się rozwija wraz z całą organizacją. W związku z tym szukamy osoby, która wesprze nas pod kątem prawnym.

Zakres działań:
  • doradztwo prawne w bieżących sprawach spółki, głównie z obszaru spraw korporacyjnych, umów gospodarczych, e-commerce, własności intelektualnej, 
  • sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych, dokumentów korporacyjnych i innych dokumentów z zakresu działalności spółki,
  • wsparcie w negocjacjach umów z kontrahentami (w tym kontrahentami zagranicznymi), 
  • bieżąca współpraca z innymi działami spółki w zakresie m.in. prawa nowych technologii, prawa konsumenckiego, prawa pracy, ochrony danych osobowych i marketingu,
  • monitorowanie zmian przepisów prawnych dotyczących działalności spółki,
  • współpraca z kancelariami prawnymi i innymi doradcami zewnętrznymi.

 

Oczekiwania:
  • ukończone studia prawnicze, mile widziani kandydaci w trakcie aplikacji radcowskiej,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych, 
  • dobra znajomość prawa cywilnego i prawa spółek,
  • doświadczenie w tworzeniu oraz opiniowaniu umów, 
  • zorientowanie na doradztwo z uwzględnieniem zarówno ryzyk prawnych, jak i biznesowych aspektów działalności, 
  • mile widziane doświadczenie w niektórych lub wszystkich z następujących obszarów: e-commerce, prawo nowych technologii, prawo własności intelektualnej, prawo pracy, ochrona danych osobowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym Legal English, 
  • umiejętność obsługi komputera: pakiet MS Office, Lex, Legalis,
  • gotowość do świadczenia pracy w wymiarze odpowiadającym całemu etatowi.
Oferujemy:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times, a poza tym:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij