Kochański&Partners
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 października 2019. Zobacz aktualne

Prawnik (Associate) w Praktyce Prawa korporacyjnego, transakcji M&A i nieruchomości

Kochański&Partners Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Główne zadania:

  • udział w projektach Praktyki Prawa korporacyjnego, oraz w transakcjach z zakresu M&A i nieruchomościowych;
  • uczestniczenie w negocjacjach, przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii;
  • bieżąca obsługa i doradztwo prawne dla klientów Kancelarii z zakresu prawa korporacyjnego;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnerów i Starszych Prawników.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego oraz prawa nieruchomości;
  • doświadczenie przy projektach transakcyjnych z zakresu M&A i nieruchomości;
  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata bądź status aplikanta radcowskiego/adwokackiego będą dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej – warunek konieczny;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami;
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w środowisku, które stawia na profesjonalizm;
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i prestiżowych projektach, w tym również międzynarodowych;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP;
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • zajęcia z języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

klikając w przycisk APLIKUJ wraz z tytułem e-maila: Prawnik/TR.