Estelligence
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Praktyki studenckie

Estelligence Warszawa
bezpłatne
Praktyki

Grupa Estelligence jest liderem na rynku biur rachunkowych, realizującym swoją strategię rozwoju poprzez przejęcia, jak również stabilny wzrost organiczny. Obsługujemy Klientów nie tylko w języku polski, dodatkowo jesteśmy znani jako biuro księgowe z językiem włoskim. Zatrudniamy ponad 50 księgowych w trzech lokalizacjach w Polsce do obsługi naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kolejnych osób do naszego zespołu.

Zadania:

  • Wsparcie w pracach administracyjno-biurowych
  • Wsparcie pracach księgowych

Wymagania

  • Komunikatywność i kultura osobista w pracy z ludźmi
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość, elastyczność
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Praktyczna umiejętność obsługi MsOffice (zwłaszcza Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy zarówno na pełny jak i niepełny, odpowiednio dostosowany etat
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (w roli księgowego) i zatrudnienie w firmie o bardzo mocnej pozycji rynkowej, z właścicielami nakierowanymi na wzrost biznesu (zarówno ilościowym jak i jakościowym)
  • Nasza strategia to konkurowanie nie ceną ale bardzo wysoką jakością obsługi i merytoryczną doskonałością świadczonych usług. Dodatkowo indywidualne podejście do poszczególnych klientów pozwala nam budować z nimi partnerskie relacje. Efektywność i operacyjne KPI są ważne ale nie kluczowe
  • Stabilne otoczenie – jesteśmy nastawieni na wzrost i zatrudnianie nowych pracowników, rotacja pracowników jest niewielka
  • Stymulującą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów a ze względu na bardzo dużą różnorodność obsługiwanych firm możliwość znacznego poszerzania umiejętności zawodowych – nasi klienci to już spore i wymagające biznesy
  • Przyjazna atmosfera – nie jesteśmy korporacją i bardzo zależy nam aby to utrzymać, nie mamy rozbudowanych struktur organizacyjnych, organizacja oparta jest na wzajemnej odpowiedzialności poszczególnych pracowników, dlatego wzajemne zaufanie to podstawowa wartość naszej organizacji