Kołecki Małkiewicz Doradcy Podatkowi
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 października 2020. Zobacz aktualne

Praktykant/Stażysta w doradztwie podatkowym

Kołecki Małkiewicz Doradcy Podatkowi Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • Gromadzenie informacji w zakresie orzecznictwa dotyczącego określonego tematu.
  • Wsparcie w projektach z zakresu TP.
  • Wyszukiwanie i porządkowanie informacji podatkowych zawartych w prasie i piśmiennictwie.
  • Aktywny udział w projektach typu due diligence i przeglądach podatkowych.
  • Przygotowywanie projektów opinii i krótkich porad pisemnych dla klientów.
  • Pomoc w kalkulacji podatków, sporządzaniu deklaracji podatkowych.
  • Analiza i wyszukiwanie wyroków sądowych (sądów krajowych i TSUE) oraz interpretacji podatkowych.
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych, projektów pism procesowych oraz dokumentacji cen transferowych.

Wymagania

  • Student 3, 4 lub 5 roku kierunku: Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Prawo.
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji.
  • Kompetencje w zakresie jasnego i prostego formułowania myśli.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Staranność i dokładność w pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność do organizacji pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel i Power Point.
  • Zaangażowanie i komunikatywność.
  • Dyspozycyjność (w trakcie roku akademickiego preferowane 30 godzin tygodniowo).

Znajomość języków obcych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Znajomość obsługi komputera

  • Obsługa pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

Firma oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • Dużą różnorodność projektów i wykonanych zadań.
  • Dogodną lokalizację biura w Śródmieściu.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb praktykanta/stażysty.
  • Swobodną atmosferę w pracy i kontaktach z przełożonymi.
  • Praktyki płatne