CRIDO
Kraków Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 maja 2020. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w zespole Doradztwa Podatkowego

CRIDO Kraków
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • analiza i weryfikacja dokumentów pod względem wymogów prawa podatkowego;
  • dokonywanie przeglądów przepisów prawnych, stanowisk orzecznictwa (research podatkowy), przeprowadzanie różnego rodzaju analiz;
  • sporządzanie raportów, udział w przygotowaniu pism oraz opinii podatkowych;
  • pomoc w czynnościach biurowych;
  • aktywne wsparcie zespołu projektowego w bieżącym doradztwie podatkowym.

Profil kandydata:

  • studenci IV/V roku prawa / kierunków ekonomicznych lub absolwenci;
  • zainteresowanie podatkami i chęć rozwoju w tym zakresie;
  • doświadczenie w obszarze podatków dochodowych i/ lub pomocy publicznej (w szczególności zwolnienia podatkowe) będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • płatne praktyki z przejrzyście określoną ścieżką kariery;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie mentora na każdym etapie rozwoju Twojej kariery;
  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz poznania charakterystyki pracy w firmie doradczej;
  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów;
  • młody zespół i przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe;
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.