CRIDO
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 marca 2020. Zobacz aktualne

Praktykant/ka w zespole Business & Innovation Consulting

CRIDO Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Jesteśmy polską firmą doradczą, która od ponad 15 lat wspiera polskich i zagranicznych przedsiębiorców w rozwijaniu ich działalności z wykorzystaniem funduszy UE i innych form pomocy publicznej. Do naszych klientów należą polskie firmy i start-upy oraz międzynarodowe korporacje.

Pomogliśmy pozyskać dotacje na:

  • opracowanie nowych leków i terapii dedykowanych leczeniu cukrzycy, nowotworów i innych chorób cywilizacyjnych;
  • opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług np. tramwaje którymi jeździsz do pracy, wyposażenie mieszkania, w którym mieszkasz i produkty spożywcze dostępne w każdym sklepie;
  • rozwój nowoczesnego transportu intermodalnego;
  • muzeum w zabytkowym budynku, które możesz odwiedzić;
  • i wiele innych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Praktykanci w naszej firmie od razu są częścią zespołów projektowych, dzięki czemu szybko zdobywają wiedzę.

Zakres obowiązków:

  • monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach dostępnych instrumentów pomocowych;
  • zbieranie i przygotowanie informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia dla projektów badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych;
  • współtworzenie dokumentów związanych z pozyskiwaniem finansowania dla polskich i globalnych przedsiębiorstw;
  • współtworzenie biznesplanów i projekcji finansowych dla klientów;
  • kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi w trakcie całego procesu przygotowania oraz oceny projektów;
  • dbanie o wysoką jakość pracy.

Profil kandydata:

  • studenci IV/V roku lub absolwenci;
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point;
  • zdolności analityczne;
  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań.

Oferujemy:

  • płatne praktyki z przejrzyście określoną ścieżką kariery;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę pod okiem liderów w branży oraz cenne doświadczenie w doradztwie biznesowym;
  • merytoryczne wsparcie w obszarze rozwoju eksperckiego;
  • aktywny udział w innowacyjnych projektach;
  • ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in.: wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe;
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko I oraz II linii metra);
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, świeże owoce w biurze.

Nasza praca to ciekawe i złożone projekty. Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu kompleksowych strategii finansowania rozwoju biznesowego, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym.

Różnorodność branż, które obsługujemy i innowacyjne pomysły naszych klientów gwarantują, że nuda i monotonia nam nie grożą - każdy projekt to nowe wyzwania i doświadczenia.

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoje kompetencje biznesowe, doradzając przy przełomowych projektach z branży Life Science, IT, motoryzacji, lotnictwa, energetyki i wielu innych. Podejmij wyzwanie już dziś i zostań członkiem zespołu projektowego. Poznaj jak funkcjonuje innowacyjny biznes w praktyce!