KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole TAX Global Mobility Services

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Zespół TAX Global Mobility Services zajmuje się planowaniem podatkowym w zakresie m.in. projektowania struktur wynagradzania pracowników, opracowywania rozwiązań dotyczących świadczeń dodatkowych na rzecz pracowników (np. samochody służbowe, telefony komórkowe, ubezpieczenia emerytalne, opieka medyczna itp.), jak również pomaga w przygotowaniu i we wdrażaniu innych systemów motywacyjnych. W ramach swoich usług zespół prowadzi również obsługę rozliczeń pracodawców i osób fizycznych w zakresie PIT, ubezpieczeń społecznych a także obsługę formalności związanych z wykonywaniem pracy przez cudzoziemców w Polsce oraz polskich pracowników za granicą.

Opis stanowiska

Wsparcie profesjonalistów w Tax GMS – compliance (rozliczenia i inne formalności) / advisory (doradztwo) PIT/ ubezpieczenia społeczne/ prawo pracy.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne lub prawnicze),
  • zainteresowania tematyką podatkową w zakresie PIT oraz chęci rozwoju w tym obszarze,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • płatne praktyki w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,
  • szansę na zdobycie wiedzy na temat różnych sektorów gospodarki,
  • poznanie wysokich standardów pracy,
  • udział w ciekawych projektach.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce