KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 marca 2022. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole Immigration Global Mobility Services

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Zespół Immigration Global Mobility Services zajmuje się legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce, w szczególności pracowników międzynarodowych korporacji.

Opis stanowiska

  • Wsparcie pracy specjalistów w zespole Immigration Global Mobility.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki prawnicze),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy;
  • komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • płatne praktyki w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • poznanie wysokich standardów pracy,
  • udział w ciekawych projektach.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce