KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 października 2021. Zobacz aktualne

Praktykant w zespole Fuzji i Przejęć - Deal Advisory M&A

Rekrutacja zdalna
KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa

Czym zajmuje się zespół?

Grupa KPMG Deal Advisory specjalizuje się w strategicznym i finansowym doradztwie przy transakcjach fuzji i przejęć, poszukiwaniu partnerów strategicznych i inwestorów finansowych oraz przy wycenach przedsiębiorstw.

  • Organizację procesów sprzedaży i zakupu przedsiębiorstw,
  • Pozyskiwanie inwestorów i kapitału dla spółek,
  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów związanych z przejęciami przedsiębiorstw, przedsięwzięciami joint venture.

Twoje zadania

  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów związanych z przejęciami przedsiębiorstw, przedsięwzięciami joint venture

Oczekujemy

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności szybkiej nauki nowych systemów IT,
  • Umiejętności analitycznych, dokładności i dbałości o wysoką jakość,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu,
  • Biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów,
  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu przez okres przynajmniej 6 miesięcy.

Oferujemy

  • Pracę w wiodącym zespole fuzji i przejęć w Polsce,
  • Poznanie standardów pracy w bankowości inwestycyjnej dzięki codziennemu wspieraniu zespołu przy zadaniach takich jak: przygotowywanie analiz finansowych przedsiębiorstw oraz otoczenia rynkowego, tworzenie dokumentów procesowych (teaser, memorandum informacyjne), identyfikacja potencjalnych inwestorów, wyceny przedsiębiorstw,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w wymagającym środowisku w ramach międzynarodowej firmy,
  • Aktywny udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość dalszego kontynuowania kariery w roli analityka.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce