Burda International Poland
Warszawa Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 października 2020. Zobacz aktualne

Praktykant w serwisie ELLE.pl

Rekrutacja zdalna

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Dostarczamy naszym odbiorcom rozrywkę! Poprzez najwyższą jakość treści inspirujemy ich, jesteśmy przewodnikiem po nowych trendach i dostarczamy chwil relaksu. Dzięki nam odkrywają lepszą stronę życia i podnoszą poziom swojej satysfakcji.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #IBurda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

Więcej o nas na:

FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

www: http://www.burdamedia.pl/

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pisanie tekstów (również na podstawie briefów)
  • Pomoc w obsłudze kanałów social media- copy, relacje, posty
  • Drobne prace graficzne
  • Udział w kolegiach i spotkaniach redakcyjnych
  • Pomoc w bieżącej pracy redakcji

Oczekiwania:

  • Umiejętność poprawnego pisania tekstów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi social mediów
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych
  • Chęć rozwoju w redakcji serwisu internetowego

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką
  • Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy