Rödl & Partner
Wrocław Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 września 2021. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale podatkowym

Rödl & Partner Wrocław
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wsparcie Tax Knowledge Administratora w poniższych zadaniach:

˗ poszukiwanie oraz selekcja bieżących zmian podatkowych

˗ monitorowanie rynku i działań konkurencji pod kątem oferowanych klientom usług

˗ współpraca z doradcami podatkowymi, ekspertami, grupami roboczymi zajmującymi się zmianami podatkowymi oraz z wewnętrznym Business Developmentem i działem Marketingu

˗ przegląd zmian podatkowych, w szczególności ustaw podatkowych oraz prasy

- przygotowywanie newsów dla klientów i pracowników kancelarii podatkowej

- inne prace zlecone przez przełożonego

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- IV rok studiów prawniczych

- dostępność minimum 4 razy w tygodniu przez 4 godziny dziennie

- dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

- bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętności pracy w zespole

- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

- płatne praktyki

- możliwość odbycia praktyk nastawionych na zdobywanie specjalistycznej wiedzy

- wsparcie doświadczonych specjalistów przy realizacji zadań

- możliwość zdobycia swojego pierwszego doświadczenia zawodowego (chętnie pomożemy Ci wkroczyć na rynek pracy)

- elastyczne godziny odbywania praktyk dostosowane do grafiku zajęć na uczelni

- możliwość przedłużenia współpracy w momencie pojawienia się etatu

- dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

- miłą atmosferę pracy