Praktykant – Asystent ds. Magazynowania

Ta oferta pracy jest nieaktualna od wczoraj. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Łódź
nie podano

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazje pracować w Magazynie w międzynarodowej firmie produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Zapozna się z metodami pracy Działu i będzie mogła wykorzystać je w praktyce.

Zakres obowiązków

  • kompletowanie materiałów pod bieżące potrzeby dz. produkcji
  • Inwentaryzacje cząstkowe materiałów
  • Przygotowanie towaru do rozmieszczenia w lokacjach magazynowych
  • Analiza wykorzystania zapasów magazynowych
  • Dobieranie środków transportu w zakresie realizowanego zadania
  • Asystowanie w zarządzaniu gospodarką zapasami i gospodarką magazynową
  • Pomoc w bieżących pracach Działu

Wymagania

  • Status studenta – warunek konieczny
  • Wykształcenie lub zainteresowania zbieżne do aplikowanego stanowiska
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, uczciwość, komunikatywność

Oferujemy

  • Bezpłatne praktyki organizowane w ramach umowy o przeprowadzenie praktyki studenckiej (umowa bezpośrednio z praktykantem lub z uczelnią)
  • Czas praktyk: minimum 4 tygodnie, w okresie czerwiec-sierpień 2018
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie organizacji pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zdobycie wiedzy na temat procesów zachodzących w firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Referencje po zakończeniu praktyki
  • Zdobycie profesjonalnego doświadczenia, które jest niezbędnym elementem na początku każdej drogi rozwoju zawodowego.

KomunikacjaMicrosoft ExcelMicrosoft OfficeangielskiAdministracja biurowa
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz