PowerJobs
Gliwice Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Pracownik magazynu – praca dla osób uczących się (okolice Gliwic)

PowerJobs Gliwice
15zł
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Agencja PowerJobs poszukuje pracowników dla swojego Klienta.

Miejsce:Kleszczów koło Gliwic (okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny)

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień na magazyn,

• Kontrola stanu magazynowego,

• Rozpakowanie lub zapakowanie towaru znajdującego się na hali magazynowej,

• Oklejenie produktów i etykietowanie,

• Inne prace magazynowe.

Wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej,

• Status ucznia / studenta,

• Pełnoletność.

Oferujemy:

• Elastyczny grafik,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie od zaraz (15 zł brutto / h),

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Perspektywa stałego zatrudnienia na umowę o pracę dla chętnych,

• Perspektywa na rozwój jako operator wózka widłowego.