JB Solution
Poznań Nie podano

kierowca kat. B

JB Solution Poznań
4000 - 8000zł
Praca
Umowa zlecenie

Chcesz pracować jako kierowca i dobrze czujesz się za kierownicą to dobrze trafiłeś.

Masz kilka dni wolnego w tygodniu ? U nas dopasujemy grafik pod Ciebie. (minimum 2 dni)

Szukamy rzetelnych i sumiennych pracowników.

Wszystkie nasze samochody są w pełni oznakowane i posiadają wykupione ubezpieczenie TAXI ( z nami jeździsz bezpiecznie ), roczniki od 2020 wzwyż.

Posiadamy licencję na Poznań i wszystkie sąsiadujące gminy co wiążę się z większą ilością lepiej płatnych kursów !!!

Bardzo chętnie przyjmujemy też kobiety, mamy ich sporo we flocie.

Twoje obowiązki to :

  • dbanie o bezpieczne warunki przejazdu
  • utrzymanie czystości pojazdu
  • dyspozycyjność

Wymagania :

  • Wiek minimum 20 lat
  • Prawo jazdy kat. B od minimum roku
  • Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni
  • Badania medycyny pracy i psychotesty (pomagamy wyrobić i zwracamy koszty )
  • Zdjęcie 35x45mm jak do dowodu osobistego
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy :

  • Nowe w pełni oznakowane samochody min. /2020/2021/2022 rok
  • Karta MultiSport dla każdego pracownika
  • Terminowe wypłaty (cotygodniowe)
  • Atrakcyjne premie za obroty i polecenia pracowników
  • Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie
  • Całodobowe wsparcie zaangażowanej kadry
  • Szkolenie z aplikacji
  • Elastyczny grafik
  • Karta paliwowa

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Nr tel. 665_063_744_